Przyzwoity zarobek oraz stała praca na produkcji!

Obor: Auto – moto, Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,

Poszukujemy pracowników, którzy nie boją się pracy i docenią dobry kolektyw, który będzie Cię wspierał nie tylko na starcie. U nas pracy napewno nie trzeba się bać, wszystko Wam najpierw pokażemy, zaszkolimy, a tych, którzy odprowadzają swoją pracę dobrze, potrafimy należycie ocenić, więc nie ma powodu odchodzić.

POPIS POZICE

U nas każdy znajdzie pracę! Mamy stanowiska na poprzek całej produkcji, zależy więc od Was, co Wam wpadnie do oka! 🙂 Przyjdźcie na rozmowę wstępną i przy oprowadzce po zakładzie stwierdzicie jak się pracuje na odlewni, obróbce przy maszynach CNC, montażu czy magazynie.

PROFIL KANDIDÁTA

Jakie są oczekiwania na dane stanowiska?

Napewno przyda się kondycja fizyczna i gotowość pracy w ruchu ciągłym. Wykształcenia ani poprzednich doświadczeń nie uwzględniamy, ale jeśli je masz, są Twoim atutem!

NABÍZÍME

– 110 Kč/h (wg stanowiska dodatki za ryzyko 8,51 Kč/h aż 34,04 Kč/h + dodatki ustawowe), do tego od 1. miesiąca bonus za prezecję 500 Kč (po 1. roku pracy 1000 Kč każdego miesiąca, po 2. roku 2000 Kč )

– dodatek na transport wg pokonanych kilometrów do pracy 500 Kč aż 2000 Kč, lub darmowy transport busem firmowym

– każdego miesiąca dodamy do wynagrodzenia premie za produkcję w wysokości 9% wynagrodzenia

– zaoszczędzicie także dzięki stołówce firmowej

Można liczyć z wynagrodzeniem 23 aż 25 tys. (brutto), co się opłaca!

– jesteśmy dobrą paczką, widzimy się również poza pracą np na spotkaniach firmowych (np już teraz w czerwcu ponownie na dniach sportu)

Chętnie Wam powiemy więcej, wystarczy kiedy wyślesz swoje CV na adres ilona.hubacek@manpower.cz lub zadzwonisz pod numerem 0048 713 822 636. Również możesz odwiedzić nasze bióro w Ostrawie, ul. Smetanovo nám. 1 (nie daleko przystanka Výstaviště) i możesz zaraz z sobą zabrać CV.

Cieszymy się na współpracę!

KONTAKT

Ilona Hubáček
ilona.hubacek@manpower.cz

  Doporuč kamaráda a získej 3.000 Kč