Praca na odlewni w Ostrawie, z dojazdem

Obor: Auto – moto, Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,

Poszukujesz pracy, a nie masz możliwości własniego transportu? Chcesz stabilną i uczciwą pracę w przyjaznym środowisku?

DOŁĄCZ DO NAS!

POPIS POZICE

Praca w branży motoryzacyjnej (systemy hamulcowe), dział odlewni poszukuje zdolnych pracowników, którzy nie boją się pracy fizycznej.

PROFIL KANDIDÁTA

Czego od Ciebie oczekujemy?

– zdolności manualne i fizyczne

– chęć pracować w ruchu ciągłym

– dokładność i odpowiedzialność za wykonaną pracę

NABÍZÍME

Oferujemy:

Wynagrodzenie 20.000-27.000 Kč, umowa o pracę.

Darmowy transport do pracy (z Cieszyna/Cz.Cieszyna oraz z Jastrzębia-Zdroju) lub dodatek na paliwo.

Dopłaty za nadgodziny.

Premie za prezencję i produkcję, możliwość nadgodzin.

Dotowane jedzenie w miejscu pracy.

Stołówka z wyśmienitymi jedzeniami i napojami.

Chętnie Wam powiemy więcej, wystarczy kiedy wyślesz swoje CV na adres ilona.hubacek@manpower.cz lub zadzwonisz pod numerem 0048 713 822 636. Również możesz odwiedzić nasze bióro w Ostrawie, ul. Smetanovo nám. 1 (nie daleko przystanka Výstaviště) i możesz zaraz z sobą zabrać CV.

Cieszymy się na współpracę!

KONTAKT

Ilona Hubáček
ilona.hubacek@manpower.cz

  Doporuč kamaráda a získej 3.000 Kč