Technik BOZP

Obor: Bezpečnost a ekologie, Výroba a vývoj,
Lokalita: Královéhradecký,
Město: Rychnov nad Kněžnou

Máte zkušenosti z oblasti HSE? Pro mezinárodní společnost v Lipovce u Rychnova nad Kněžnou, hledáme vhodnou osobu na pozici Technika BOZP.

POPIS POZICE

Náplň práce
– provádění a následné audity v oblasti certifikace životního prostředí
– podílet se na definování postupů, které mají být přijaty v nouzových situacích, zejména v boji proti katastrofě, evakuaci a první pomoc
– implementace a operativní koordinace postupů ISO 14000 (Životní prostředí)
– implementace HS Team Managementu, aktualizovat databázi zdravotních nehod a zkoušek
– příprava a distribuce technických informací, včetně bezpečnostních příruček a letáků, poskytovat zaměstnancům informace o HSE

PROFIL KANDIDÁTA

– zkušenost na podobné pozici z výrobní společnosti
– znalost legislativy HSE
– komunikativní angličtina
– samostatnost, spolehlivost

NABÍZÍME

– lukrativní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti
– 5 týdnů dovolené
– širokou škálu firemních benefitů – 13. a 14. plat, možný příspěvek na dopravu, závodní stravování
– zázemí moderní společnosti

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072