Seřizovač jednoúčelových strojů

Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihočeský,
Město: Písek

Pro našeho významného klienta z oboru elektro hledáme pro závod v Písku kandidáta na pozici SEŘIZOVAČ.

Jste technicky zdatný?
Orientujete se v technické dokumentaci?
Jste vyučený ve strojírenském nebo elektro oboru?
Máte zkušenosti z oblasti údržby jednoúčelových strojů?

Pokud ano, pak hledáme právě Vás!

POPIS POZICE

Na této pozici budete odpovědný za:
– seřízení měnitelných parametrů zařízení tak, aby byl zajištěn jeho bezporuchový chod a požadovaná úroveň kvality vyráběného produktu,

– seřizování jednoúčelových strojů,
– identifikace problému,
– odstranění možných příčin vzniku problému,
– ověřování správné funkce zařízení apod.

PROFIL KANDIDÁTA

– technická zdatnost,

– znalost BOZP a PO v rozsahu své působnosti,

– orientace v technické dokumentaci seřizovaného zařízení,

– vyučení v oboru elektro nebo strojní,

– pracovní zkušenosti z oblasti údržby strojních zařízení.

NABÍZÍME

– mzdu v rozmezí 25 700 – 32 300 Kč,
– měsíční prémie,
– obědy/večeře v závodní jídelně za 1 Kč,

– práci na dvě směny,
– možnost využití Multisport karty,
– práci v čistém, tichém, bezprašném prostředí,
– možnost využití dalších benefitů pro zaměstnance (příspěvky na dovolenou apod.),
– práci v mezinárodní společnosti.

KONTAKT

Lenka Nohejlová
lenka.nohejlova@manpower.cz
736 758 715