Obráběč kovů CNC až 32 000 Kč

Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Chcete být u vzniku jedinečných průmyslových celků? Orientujete se v oblasti CNC/strojírenství? Rádi by jste pracovali pro firmu, kde vedení zajímají Vaše potřeby a nápady? Pak hledáme právě Vás! Těšíme se na Vaše životopisy.

POPIS POZICE

Co Vás čeká?

– Třískové obrábění výkovků a odlitků dle výkresové dokumentace

– Šlichtování, Hrubování, vrtání otvorů či frézování

– Kontrola dílů po obrábění

PROFIL KANDIDÁTA

– Znalost operačního systémů Heidenhain, Sinumeric či Fanuc

– Znalost čtení výkresové dokumentace

– Schopnost měření měřidly výhodou

– Zkušenosti na obdobné pozici (frézař, horizontář, seřizovač CNC apod.) výhodou

– Manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost

NABÍZÍME

– Mzdový růst

– Jídlo v závodní jídelně je dotováno firmou, dle výběru od 34,- do cca 51,- Kč

– 25 dní dovolené

– Příplatek 15,- Kč/ hod za práci v noci, příplatek za SO+ NE, přesčasový příplatek, příplatek za svátek 100%

– Rozmanité firemní benefity (např.: penzijní připojištění)

– Zázemí firmy, kde vedení zajímají Vaše potřeby a nápady

– Nástup do kmene

– Nástup možný ihned či na základě dohody

KONTAKT

Kristína Onderková
kristina.onderkova@manpower.cz