Elektronik na 1 směnu

Obor: Elektro a automatizace, IT vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Královéhradecký,
Město: Česká Skalice

Rok 2019 je rokem změn, tak chytni příležitost za pačesy. Hledáme nového kolegu na pozici Elektronika do společnosti, jejíž prostředí je na hony vzdálené od automotive.

Jedná se o menší společnost s rodinným přístupem k zaměstnancům.

Místo výkonu práce: Česká Skalice

POPIS POZICE

– na starosti budete mít lokalizaci a opravy elektronických zařízení

– provádění výrobní, dokončovací a servisní práce pro zajištění provozu výrobních strojů

– práce s Lenze PLC (programovatelný automat pro řízení technologických procesů)

– práce s měniči Siemens a Yaskawa

– objednávání náhradních dílů a materiálu

– práce na 1 směnu

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ/VŠ elektrotechnického směru

– znalost Lenze PLC

– vyhláška 50§6

– proaktivní přístup, samostatnost

NABÍZÍME

– individuální ohodnocení odvíjející se od Vašich zkušeností

– týden dovolené navíc

– pružná pracovní doba, práce na 1 směnu

– flexi pass, služební telefon, zdarma občerstvení na pracovišti

– dotované stravování

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072