Elektrikář slaboproud se zájmem o stavbu PC (vhodné pro absolventy i zkušené))

Obor: Elektro a automatizace,
Lokalita: Středočeský,
Město: Kutná Hora
Hledáme:Muže i ženy

Baví Vás elektronika?

Nechce se Vám už pracovat na směny?

Preferujete klidné a pohodové pracovní prostředí se zajímavým technickým vybavením?

Pošlete nám svůj životopis – hledáme pro firmu se sídlem v Kutné Hoře kandidáty/kandidátky na pozici Technika oprav.

POPIS POZICE

– detekce závad počítačových komponent a příslušenství, jejich oprava a testování

– obsluha a základní údržba testovacích a měřících zařízení

– vizuální kontrola základní desky počítače

– ideálně vzdělání elektrotechnického směru se zaměřením na slaboproud

– orientace v PC komponentech a elektrosoučástkách (víte co je kondenzátor, rezistor, dioda)

– schopnost chápat schémata

– vítány jsou zkušenosti s manipulací s elektrosoučástkami, nebo pájením s mikropájkou

– přirozená manuální zručnost, analytické myšlení, smysl pro detail

– ochota učit se!

NABÍZÍME

– zajímavé platové ohodnocení

– výborně technicky vybavené pracoviště

– zaměstnanecké benefity (25 dní dovolené, závodní stravování, každoroční navyšování mzdy…)

– smlouva na dobu neurčitou

– nástup možný ihned

KONTAKT

Šárka Hajšmanová
sarka.hajsmanova@manpowergroup.cz
+420 727 810 501