OPERÁTOR AUTOMATICKÉ LISOVACÍ LINKY, Horka u Staré Paky

Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Lokalita: Liberecký, Královéhradecký,
Město: Horka u Staré Paky

HLEDÁTE ZMĚNU VE VAŠEM PROFESNÍM ŽIVOTĚ?

MY HLEDÁME NOVÉ POSILY DO VÝROBY ZAMĚŘUJÍCÍ SE NA UPEVŇOVACÍ SYSTÉMY A MONTÁŽNÍ LIŠTY.

NABÍZÍME STABILNÍ ZAMĚSTNÁNÍ!

NÁSTUP IHNED!

POPIS POZICE

– obsluha automatických lisovacích linek

– obsluha mostového jeřábu pro zakládání svitků

– seřizování tvářecích a postupových nástrojů, seřizovaní stroje

– obsluha řídícího systému stroje

– průběžná kontrola kvality výroby

PROFIL KANDIDÁTA

– SOU – technického směru

– znalost výkresové dokumentace

– oprávnění na VZV výhodou

– jeřábnický a vazačský průkaz a zkušenosti výhodou

– ochota pracovat ve 3-směnném provozu

NABÍZÍME

– zajímavé finanční ohodnocení 113 Kč/hod – 214 Kč/hod

– možnost kariérního růstu

– zázemí nadnárodní společnosti

– stravenky

– firemní benefity (penzijní a životní pojištění, sickdays aj.)

KONTAKT

Eva Radoňová
eva.radonova@manpower.cz
727 846 106