TEAM ASSISTANT

Obor: Administrativa,
Lokalita: Hlavní město Praha,

V této firmě není nuda. To se můžete vsadit!

Pro našeho klienta, úspěšnou sázkovou kancelář, hledáme nového, přátelského & pozitivně naladěného kolegu/kolegyni na pozici ASISTENT/KA.

POPIS POZICE

CO BUDE VAŠI PRACOVNÍ NÁPLNÍ?

• Organizační podpora Head of IT (vedení kalendáře, prípravy na pracovné cesty a jejich následné vyúčtování)
• Doprovod Head of IT na meetingy & případné zastoupení na schůzkách
• Administrativní podpora Head of IT, manažérov & team-leaderů
• Vyhotovování zápisů z jednání
• Řešení objednávek na základě smluv
• Komunikace s interními a externími pracovníky společnosti
• Komunikace mezi IT a jinými firemními odděleními
• Případná koordinace IT projektů

PROFIL KANDIDÁTA

MÁTE…

• Relevantní pracovní zkušenost z oblasti administrativy
Angličtinu na komunikativní úrovni (min. B2)
• Běžnou uživatelskou znalost MS Office (Word, PowerPoint, Excel)
• Výborné organizační & komunikační schopnosti
• Kladný vztah k technice – VÝHODOU!

Jste taky zodpovědný/á a nebojíte se být asertivní/á.

NABÍZÍME

NABÍZÍME:

• HPP na dobu neurčitou
• Flexibilní pracovní doba
• Týden dovolené navíc
• Home office
• Roční bonus (10%)
• Stravenky
• Iphone, notebook
• Cafeteria
• Friday Tech Talks
• Relax room se šipkami, stolním fotbalem či kulečníkem
• Společné snídaně, sportovní aktivity apod.
• Přátelský kolektiv
• Lokalita: centrum Prahy – Florenc
• A mnoho jiného…

BUDU SE TĚŠIT NA VÁŠ ŽIVOTOPIS.
KONTAKT: lubomira.rybosova@experis.cz

KONTAKT

Lubomíra Rybošová
Lubomira.Rybosova@experis.cz