´

Svářeči kovů – nabídka práce pro juniory i seniory

Obor: Auto – moto, Elektro a automatizace, Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský, Ústecký, Jihomoravský, Moravskoslezský,

Hledáme šikovné pracovníky/pracovnice na pozici svářeče kovů!

POPIS POZICE

Ve vašem regionu obsazujeme pracovní pozice svářečů kovů a to hned u několika firem. Můžeme vám tak zajistit lepší pracovní podmínky a vy si můžete vydělat i více peněz. Pokud vás tedy trápí nízká mzda nebo prostě nejste ve svém současném zaměstnání spokojení, ozvěte se nám – získejte lepší práci, získejte lepší život.

Zkušeným z Vás nalezneme ideální práci, nováčkům pomůžeme získat potřebná oprávnění a zkušenosti.

PROFIL KANDIDÁTA

Obsazujeme pozice pro kandidáty s různou délkou praxe:

  1. Máte platný svářečský průkaz a zkušenosti se základními metodami obloukového sváření (CO2, MIG, MAG atd.)? V tom případě jste ten, koho hledáme! Zašlete nám svůj životopis a my se vám ozveme zpět s informacemi o možnostech uplatnění ve vašem oboru a regionu.
  2. Nemáte svářečský průkaz, ale chcete jej získat a navíc získat i stabilní zaměstnání? Rádi vám s tím pomůžeme. Hlavním předpokladem je vaše pracovitost a touha učit se novým věcem.

NABÍZÍME

Nabízíme rozsáhlý výběr svářečských pozic s atraktivním finančním ohodnocením přímo ve vašem regionu. Řekněte nám, kolik vyděláváte, a my Vám uděláme porovnání s aktuální nabídkou volných pracovních pozic, které můžete získat a kde si můžete vydělat více peněz.

Kontaktujte nás ZDARMA na tel. 800 14 16 18, či nám zašlete svůj životopis na e-mail jiri.havranek@manpower.cz, nebo stiskněte tlačítko “Odpovědět na tuto pozici”.

Těšíme se na Vaši odpověď!

KONTAKT

Jiří Havránek
jiri.havranek@manpower.cz

  Doporuč kamaráda a získej 3.000 Kč