Kvalifikovaní pracovníci s  CNC pozor! Hledáme právě Vás!

Obor: Auto – moto, Elektro a automatizace, Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský, Ústecký, Jihomoravský, Moravskoslezský,

Nejste spokojený v současném zaměstnání? Trápí Vás nízká mzda a nedostatek ocenění ze strany zaměstnavatele? V tom případě je čas na změnu! Nečekejte a připojte se k nám!

POPIS POZICE

Hledáme kvalifikované a spolehlivé kolegy na pozice obráběče i seřizovače CNC

Jste nedostatkovým zbožím na trhu práce! Vaší velkou je Vaše odbornost, Vaše zkušenosti a praxe v tomto neustále se rozvíjejícím odvětví.

Nalezneme lepší uplatnění pro Ty z Vás, kteří mají:

 – znalost s programováním CNC strojů.

 – znalost práce s ručním, třískovým, elektrojiskrovým obráběním.

 – zkušenost s řezáním laserem či v chemickém obrábění.

NABÍZÍME

Nabízíme rozsáhlý výběr kvalifikovaných CNC pozic s atraktivním finančním ohodnocením. Řekněte nám, kolik si vyděláte, a my Vám pomůžeme najít zaměstnavatele, který Vaše zkušenosti a kvality ocení!

Máte zájem? Kontaktujte nás ZDARMA na tel. 800 14 16 18, či nám zašlete svůj životopis na e-mail profese@manpower.cz nebo stiskněte tlačítko odpovědět.

Těšíme se na spolupráci!

KONTAKT

Adriena Vernerová
adriena.vernerova@manpower.cz