ManpowerGroup

IT Recruiter v ManpowerGroup

Obor: Personalistika a HR,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha 1

Hledáme nového parťáka/parťačku do našeho týmu Experis!

Experis je součást největší personální společnosti ManpowerGroup. Zaměřujeme se na vyhledávání kandidátů na specializované pozice napříč trhem práce. Aktuálně hledáme posilu na segment IT.

Pokud máte už zkušenosti v recruitmentu, nebo jste začátečníkem, který se chce vše naučit, domluvíte se anglicky a baví vás propojovat nadšené kandidáty s kvalitními projekty, jste pro nás ideální člověk. Znalost IT je výhodou, rádi vás však do této oblasti zaškolíme.

POPIS POZICE

Co budete dělat?

Čeká vás hledání vhodných kandidátů z různých zdrojů na pozice od vývojářů, team leaderů, IT architektů po project managery. Dále Vás čeká využívání TOP nástrojů pro oslovení kandidátů, pohovory s kandidáty, schůzky s klienty, spolupráce na různorodých projektech s kolegy a další aktivity spojené s recruitmentem.

Do všeho vás rádi zaškolíme! Samozřejmostí je propracovaný onboarding, školení a další podpora.

PROFIL KANDIDÁTA

Co od Vás očekáváme?

  • Zkušenost s náborem, nebo zájem o tuto oblast a chuť se učit novým věcem
  • Angličtinu na středně pokoročilé úrovni, budete ji využívat při pohovorech s kandidáty
  • Pozitivní a aktivní přístup. Jste osobnost, která se nenechá odradit neúspěchem.

Vše ostatní vás naučíme.

NABÍZÍME

Co Vám nabídneme?

  • Propracovaný systém vzdělávání a školení – recruitment, LinkedIn, odborné školení na IT recruitment a sourcing kanály, interní systémy, kurzy AJ v pracovní době
  • Práci v moderním business centru v centru Prahy – Florentinum: skvělá dostupnost, metro B a C, Masarykovo nádraží pár kroků
  • Fixní mzda + bonusový systém za obsazené pozice
  • Flexibilní pracovní doba
  • A další benefity: 25 dní dovolené, stravenky, cafeteria, 2 sick days za rok, home office

Dejte nám o sobě vědět a pošlete svoje CV, nebo odkaz na LinkedIn přímo na email kamila.zampachova@manpowergroup.cz. Rádi se s Vámi potkáme!

KONTAKT

Kamila Žampachová
kamila.zampachova@manpowergroup.cz
+420 608 045 552