Hledáme PRACOVNÍKY ODPADOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ! 135 Kč/hod!

Obor: Bezpečnost a ekologie, Služby,
Lokalita: Středočeský, Ústecký,
Město: Kladno

Nástup DO KMENE!

Hledáš práci na dělnicné pozici, ale místo stání u linky se během směny raději pořádně proješ? Přidej se do našeho týmu a staň se pracovníkem odpadového hospodářství v továrně na Kladně.

POPIS POZICE

· sběr a svoz odpadu od linek

· třídění odpadu dle komodit

· příprava kostiček na drcení

· lisování, svazování a balení odpadu k expedici

Očekáváme od tebe chuť k práci,dobrou kondici, pečlivou docházku a čistý TR. Vše ostatní tě rádi naučíme!

NABÍZÍME

Vyděláš si 135 Kč/hod. + příplatky dle zákona! Navíc pro tebe máme spoustu BENEFITŮ! Oběd nebo večeře tě vyjde na 14 Kč. Ve volných dnech si můžeš zajít ZDARMA do Fitka a po 3 měsících využívat slevu na nákup firemních produktů.

Padla ti tahle nabídka do oka?

Paráda! Ozvi se nám a my už se o vše postaráme. Těšíme se na spolupráci!

KONTAKT

Tomáš Vičík
tomas.vicik@manpower.cz
+420 720 952 848