Specialista pro marketing

Obor: Administrativa, Marketingová komunikace a PR, Obchod,
Lokalita: Pardubický,
Město: Pardubice

POPIS POZICE

Máš zkušenosti z marketingu a obchodu? Umíš pracovat s CRM systémem? Je pro tebe analýza a vyhodnocování dat na denním pořádku?

Odpověděli jste si ano? SUPER! Hledáme přímo Vás.

Pro našeho klienta, který sídlí v srdci Pardubic, hledáme Specialistu v oblasti marketingu.

Vaší náplní práce bude:

– Analýza klientského portfolia

– Návrhy vhodného marketingového řešení

– Plánování CRM aktivit

– Kreativita při vymýšlení vhodných nabídek

– Kreativní, ale zároveň analytické myšlení (jedná se částečně o práci s daty)

– Znalost MS Excel – kontingenční tabulky, funkce SVYHLEDAT, KDYŽ aj.)

– Praxi v oblasti marketingu

– Angličtina – B1 – převážně emailová komunikace (občasný telefonát)

– Zkušenosti ze zákaznického servisu nebo s CRM systémy

NABÍZÍME

– Motivující finanční ohodnocení

– Zaměstnání v mladém a přátelském kolektivu

– Po zkušební době možnost Home Office

– Pružná pracovní doba

– Mobilní telefon, notebook

– Sick days

– A mnoho dalších benefitů.

Pokud Vás tato pozice zaujala nebo se jen chcete doptat na doplňující informace, kontaktujte mne!

Těším se na Vás!

KONTAKT

Kateřina Tothová
katerina.tothova@manpower.cz
+420 730 169 817