´
ManpowerGroup

Jednička v oblasti HR hledá konzultanta s ukrajinštinou

Obor: Administrativa,
Lokalita: Hlavní město Praha,

Jsme největší personální společnost na světě, každým rokem inovujeme a rozšiřujeme své služby a působnost. Naším cílem je být stále nejjasnější hvězdou v oblasti HR služeb, proto potřebujeme právě Vás! Díky mezinárodnímu zázemí jsme silným hráčem na trhu a rozhodně Vám máme co nabídnout!

POPIS POZICE

O čem je pozice?

Budete součástí náborového oddělení jehož náplní práce je telefonický kontakt s uchazeči, domlouvání pohovorů, vytváření pracovních inzerátů a další náborové činnosti. Zkrátka obsazujeme volné pracovní pozice těmi správnými uchazeči.

PROFIL KANDIDÁTA

Koho bychom rádi přijali?

Nezbytná je pro kandidáta znalost ukrajinského a českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího. Pokud k tomu ovládáte i angličtinu, bude to výhodou. Dále by měl nový kolega umět dobře jednat s lidmi a vycítit ty správné kandidáty. Upřednostňujeme uchazeče s předchozí praxí v call centru nebo HR.

NABÍZÍME

Čím Vás chceme zaujmout?

Za Vaši práci a čas Vás odměníme zajímavou finanční odměnou, ke které náleží bonusy za domluvené schůzky s kandidáty. Pracujeme v útulném prostředí moderního business centra Florentinum (metro Florenc), kde je k dispozici občerstvení zdarma. V neposlední řadě na Vás čeká tým usměvavých kolegů, kteří nezkazí žádnou legraci. Naší klíčovou hodnotou jsou lidé, a proto si těch svých ceníme!

Přidejte se k jedničce na trhu personálních služeb!

Pošlete životopis na email lucie.vasickova@manpower.cz a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Těšíme se na setkání s Vámi!

KONTAKT

Lucie Vašíčková
lucie.vasickova@manpower.cz
+420702159021
  Doporuč kamaráda a získej 3.000 Kč