ManpowerGroup

FINANČNÍ ÚČETNÍ v centru Prahy

Obor: Personalistika a HR,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha 1

Jsme společnost ManpowerGroup, firma s předním postavením na českém i světovém trhu v poskytování personálních služeb. V současné době mezi sebe hledáme kolegu, který posílí tým naší interní finanční účtárny.

Na této pozici získáte další cenné zkušenosti z oblasti účetnictví, nebo Vás vše potřebné od základů naučíme! Co je na této pozici nejdůležitější? Chuť pracovat a stát se důležitým článkem napříč pobočkovou sítí po celé České republice.

POPIS POZICE

Rádi v týmu finanční účtárny přivítáme někoho, kdo bude mít zájem se postupně naučit celou agendu finančního účetnictví a stát se tak po plnohodnotnou podporou pro naší hlavní účetní. V začátcích vaší práce se budete věnovat pouze některým částem agendy finančního účetnictví, mezi které patří například:

  • pokladna – kontrola dokladů, kontace, zaúčtování (bez hmotné odpovědnosti – nebudete ve styku s penězi)
  • platební příkazy
  • účtování majetku
  • inventura přiřazených účtů
  • statistické výkazy
  • podpora pro ostatní kolegyně v týmu

PROFIL KANDIDÁTA

Koho do našeho týmu hledáme?

  • člověka se zájmem o oblast finančního účetnictví a chutí se v této oblasti rozvíjet
  • přátelskou osobnost s chutí přijímat výzvy