ManpowerGroup

Práce ve výrobě – UHERSKÝ BROD

Obor: Manuální práce,
Lokalita: Zlínský,
Město: Uherský Brod

Hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici operátora výroby. Řídíme se tím, že nejsou důležité zkušenosti, ale chuť pracovat a podílet se na něčem, co má smysl!

POPIS POZICE

Pracovní náplní je jednoduchá obsluha strojů, které vyrábí a kompletují filtry.

Díky své nenáročnosti je tato pozice vhodná jak pro muže, tak i pro ženy!

PROFIL KANDIDÁTA

  • Minimální věk 18 let
  • Manuální zručnost
  • Schopnost a chuť učit se novým věcem
  • Ochota pracovat v 3. směnném provozu

NABÍZÍME

  • Nástupní mzda 102 Kč/hod. + příplatky
  • Čisté prostředí
  • Svoz do zaměstnání ze směru Valašské Klobouky + Uherský ostroh (lze zaslat celou trasu svozu)
  • Podniková jídelna, kde se vydatně najíte za pouhých 29 Kč/jídlo
  • 25 dní dovolené
  • Zdravotní bonus
  • Výkonový bonus a prémie za Vaši odvedenou práci
  • Příplatky za odpolední, noční, svátky, přesčasy a víkendy
  • Proškolení

KONTAKT

Barbora Hanousková
Barbora.Hanouskova@manpower.cz
+420 727 810 545