Projektový koordinátor

Obor: Doprava a logistika, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Pro společnost poskytující komplexní služby pro nákladní a osobní dopravu hledáme projektového koordinátora, který se dorozumí anglicky a rád by se profiloval ekonomicko-technickým směrem.

POPIS POZICE

– Koordinace projektů ve firmě poskytující komplexní služby pro nákladní a osobní dopravu v ČR (projekty – např. otevření nového servisního centra, výstavba nové budovy, rozjetí nového obchodního záměru, …)

– Úzká spolupráce s projektovým manažerem

– Příprava projektu, ekonomické analýzy, účast na obchodních jednáních, komunikace s dodavateli, kontrola dodržování harmonogramu projektu, reporting

– Komunikace s úřady (např. vyřizování stavebních povolení a další)

– Vyhledávání a analýza nových obchodních příležitostí

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ/VŠ ekonomické či technické

– Angličtina – úroveň B2 (komunikace se zahraničím)

– Min. 2 roky praxe – projektový management/investice/stavebnictví

– Zkušenost s posuzováním cenových nabídek, s tvorbou obchodních analýz

– Velmi dobré organizační a komunikační dovednosti

NABÍZÍME

– Pružná pracovní doba

– 25 dní dovolené

– Stravenky

– Kanceláře v centru Ostravy

– Možnost kariérního růstu

– Příspěvky na penzijní připojištění po 0,5 roce

Pokud Vás pozice zaujala a rádi byste se dozvěděli více, pošlete mi prosím svůj životopis přes tento portál, abych se Vám mohla ozvat zpátky a pobavit se o firmě i pozici podrobněji.

KONTAKT

Veronika Krčová
veronika.krcova@experis.cz