SEŘIZOVAČ dřevoobráběcích strojů

Obor: Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Pardubický,
Město: Třebovice

POPIS POZICE

Máte už dost stresu v automotive výrobě? Hledáte něco klidnějšího a zároveň pestřejšího? Pak zkuste práci v dřevovýrobě! Pro závod v Třebovicích hledáme kandidáty na pozici Seřizovač strojů ve výrobě palet!

Náplň práce:

– obsluha a seřizování různých zařízení na zpracování dřeva (pily, lepící zařízení, dřevoobráběcí a automatizované stroje, pistole na sbíjení palet atd.)

– manipulace s materiálem

– péče o svěřený materiál a zařízení

PROFIL KANDIDÁTA

– zkušenosti se seřizováním výrobních strojů či linek

– ochota pracovat v 2 – směnném provozu

– manuální zručnost

NABÍZÍME

– odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich výkonů

– trvalý pracovní poměr

– 5 týdnů dovolené

– stravenky

– příspěvek na penzijní připojištění

– odměny při životním jubileu a další benefity…

Nástup možný ihned!

Místo výkonu práce: Třebovice u Lanškrouna

Pokud se chcete dozvědět více, neváhejte a zašlete mi svůj životopis!!!

KONTAKT

Barbora Sýkorová
barbora.sykorova@manpower.cz