Fakturant/ka s angličtinou a francouzštinou – až 32 000 Kč

Obor: Administrativa, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Jihočeský,
Město: České Budějovice

Báječný tým – mezinárodní prostředí – moderní nové kanceláře – flexibilní pracovní doba – denní užití angličtiny i francouzštiny!

Přidejte se k nám !

Hovoříte pouze anglicky, nevadí! I tak nám zaštele svůj životopis.

POPIS POZICE

Využijete zde svou pečlivost při zpracovávání a následném účtování faktur dle stanovených postupů, účetních zásad a právních předpisů, které jsou vyžadovány danou evropskou zemí.

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ / VŠ vzdělání v oboru finance / účetnictví

– Znalost angličtiny na úrovni B2,  komunikativní znalost dalšího světového jazyka velkou výhodou

– Praxe v účetnictví / fakturaci velmi vítána

– Příjemné, komunikativní vystupování

– Týmový hráč

NABÍZÍME

– Příležitost být součástí společnosti mezinárodního formátu
– Moderní kanceláře a podporující přátelský kolektiv
– Nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností a jazykových znalostí
– Odborné zaškolení
– Stravenky ve výši 110 Kč
– Příspěvek na dopravu
– 5 týdnů dovolené s 50% příplatkem
– Flexibilní pracovní dobu
– Jazykové kurzy
– 2 sick days / rok
– Možnost využití home office
– Zajištěné parkovací místo

KONTAKT

Marie Valentová
marie.valentova@manpower.cz
+420 727 924 395