EMEA – Obchodní manažer

Obor: Administrativa, Marketingová komunikace a PR, Obchod, Vyšší management,
Lokalita: Jihočeský,

Jste TOP obchodník nebo Key Account, pro kterého je spojení obchodu a mezinárodního cestování vášní? Pro společnost zabývající se plastovou výrobu v oblasti F+B hledáme nadšence, který se velmi dobře postará o firemní zákazníky v EMEA a Austrálii.

POPIS POZICE

Čeká Vás denní péče a komunikace se zákazníky, časté osobní návštěvy, zpracování poptávek a cenových nabídek. Budete tvořit roční plán, obchodní strategie, smlouvy a hlavně business. K Vaší náplni práce bude náležet také úspěšná prezentace firmy na mezinárodních veletrzích a plnění plánů prodeje. Neobejdete se bez denního kontaktu se zákaznickým servisem a plánováním výroby v Německu a budete odpovídat za obchodní zástupce tady i v zahraničí.

PROFIL KANDIDÁTA

– Vysokoškolské vzdělání

– Předchozí prokazatelné zkušenosti na obdobné pracovní pozici

– Schopnost pracovat v multikulturním prostředí

– Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti

– Velmi dobré ekonomické a finanční znalosti

– Výborná znalost anglického jazyka

– Flexibilita, ochota cestovat

– Týmová spolupráce

NABÍZÍME

– Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti

– Motivační mzdové ohodnocení +  roční manažerský bonus

– Notebook, mobilní telefon, služební automobil

– Stravenky

– 5 týdnů dovolené

– Další zaměstnanecké benefity

KONTAKT

Marie Valentová
marie.valentova@manpower.cz
+420 727 924 395