ManpowerGroup

Elektromechanik na 2 směny – BRNO Židenice

Obor: Elektro a automatizace, Manuální práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Do nové moderní haly v čistém prostředí v Brně – Židenicích hledáme operátory zakázkové výroby.

Připojte se do našeho týmu navíjárny.

POPIS POZICE

Vkládání cívek do elektromotorů a další práce s cívkami.

PROFIL KANDIDÁTA

Ochotu pracovat ve 2-směnném provozu.

Požadujeme fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav – je zde vyšší lokální svalová zátěž na horní končetiny.

NABÍZÍME

Můžeme ti nabídnout nástupní mzda 23-25.000 Kč.
Práci ve 2- směnném provozu (7,5h + 30 minut pauza na oběd)
Během zaškolování v Drásově zajištěn svoz ze směny na směnu (Židenice – Drásov) Poté místo výkonu práce – Brno Židenice (od 1. 3. 2019)

Pokud tě nabídka zaujala neváhej a pošli svůj životopis na e-mail: monika.janulikova@manpower.cz nebo pro více informací volej: 530 506 987

KONTAKT

Monika Janulíková
monika.janulikova@manpower.cz