SOUSTRUŽNÍK

Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Liberecký,
Město: Liberec

Pro zakázkovou výrobu v Liberci hledáme SOUSTRUŽNÍKA.

NEPŘETRŽITÝ SMĚNNÝ PROVOZ – 12KY – KRÁTKÝ – DLOUHÝ TÝDEN

POPIS POZICE

Náplň práce:

– zodpovědnost za kvalitu u zpracovaných dílů,

– denní údržby stroje,

– práce na soustruhu dle technické dokumentace,

– spolupráce s vedoucím výroby na zlepšování procesu…

PROFIL KANDIDÁTA

Požadavky:

– SŠ vzdělání technického směru,

– výborná znalost výrobní výkresové dokumentace,

– znalost určení výrobního postupu a operace,

– znalost podmínek obrábění,

– pečlivost, zodpovědnost, flexibilita,

– základní znalost AJ výhodou (cizojazyčná dokumentace)…

NABÍZÍME

Můžeme nabídnout nadstandardní benefity (příspěvek na dojíždění, stravenky, osobní volno navíc, flexipasy, permanentky – zoo rodinná celoroční, IQ Landia, HC Bílí tygři, FC Slovan Liberec…)

Zakázková výroba v mladém kolektivu, stabilní a dlouhodobé uplatnění.

Zajímavé finance a individuální přístup ke každému zaměstnanci.

Zjistěte o nabídce více a zašlete Vaše CV na anna.hladikova@manpower.cz

KONTAKT

Anna Hladíková
anna.hladikova@manpower.cz
+420 727 942 189