ManpowerGroup

Seřizovačiiiiiiiii !!!!!

Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Ústecký,

Máte zkušenosti se seřizováním a údržbou výrobních strojů a k tomu vzdělání strojního zaměření, ktré byste rádi využili ve své další praxi?

Pak hledáme právě Vás.

POPIS POZICE

  • běžná operativní údržba strojů
  • nastavování, seřizování a programovní strojů a strojního vybavení
  • vyhledávání závad, jejich diagnostika a oprava
  • údržba strojů a strojních komponentů
  • pravidelná kontrola

PROFIL KANDIDÁTA

  • vzdělání technického směru
  • zkušenost na obdobné pozici podmínkou
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • spolehlivost a pracovitost

NABÍZÍME

  • mzdové ohodnocení dle zkušeností – nemáme striktně danou horní hranici, záleží na Vašich zkušenostech a schopnostech – začínáme cca na 28 000,-
  • bonusy a odměny – šikovného člověka dokážeme řádně ocenit
  • příplatky za směnnost
  • stravenky
  • 25 dnů dovolené

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nám poslat váš životopis my se ozveme.

KONTAKT

Jitka Paulenová
Jitka.Paulenova@manpower.cz