Směnový mistr

Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Pro společnost zabývající se výrobou a vývojem elektrických dveří pro kolejová vozidla hledáme kandidáta na pozici SMĚNOVÝ MISTR.

POPIS POZICE

Jaká práce Vás čeká:

– budete mít na starost operátory ve výrobě ( dle směn)
– budete organizovat práci v týmu, hlídání KPI a stanovených cílů
– budete pracovat s týmem- rozvíjení, motivace
– budete mít na starost hlídání zásob ve skladu
– budete se podílet na zlepšování procesů ve výrobě
– dodržovat a kontrolovat technologické postupy dle 5S

PROFIL KANDIDÁTA

A co byste měl/a splňovat?

– rozhodující bude praxe na obdobné pozici ve výrobě
– zkušenost s vedením týmu ve výrobě
– být technický typ
– problematika 5S Vám nebude cizí
– znalost práce v SAPU výhodou

NABÍZÍME

Proč pracovat právě pro nás?

– máme pro každého nového kolegu nastavený adaptační plán s pravidelnými školeními
– atraktivní mzdu
– stravenky
– týden dovolené navíc
– dokážeme vás ocenit za Vaši práci: příplatek za přesčas 50 %, příplatek za noční 20 % a příplatek za práci o víkendu 25 %
– zvýhodnění mobilní tarify nejen pro Vás, ale i pro Vaši rodinu ( další 4 čísla)
– zázemí a stabilitu společnosti

KONTAKT

Nikola Opletalová
nikola.opletalova@manpower.cz