Hledáme Specialistu celní problematiky!

Obor: Doprava a logistika,
Lokalita: Olomoucký,
Město: Prostějov

Pro významnou společnost v oboru automotive hledáme nového kolegu na pozici SPECIALISTA CELNÍ PROBLEMATIKY.

Máte zkušenosti na podobné pozici či odpovídající vzdělání?

Domluvíte se bez problémů anglicky?

A Excel Vám nečiní problém?

Budu se těšit na Vaše CV!

POPIS POZICE

Budete se zabývat optimalizací a koordinací procesů týkajících se mezinárodního exportu a importu. Stanete se kontaktní osobou pro celou firmu v oblasti celní problematiky a povedete/budete podporovat mezinárodní celní projekty v IT. V neposlední řadě budete zodpovědní za správu celních dat ve firemním systému.

Abyste uspěli, potřebujete mít odpovídající VŠ vzdělání nebo praxi v oboru celní problematiky. Důležitá je pak komunikativní angličtina, znalost MS Office (především Excelu) a řidičský průkaz. Výhodou bude, pokud umíte se SAPem!

NABÍZÍME

Rádi Vám nabídneme nadstandartní mzdové ohodnocení a skvělé benefity – 13. mzdu, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, flexibilní pracovní dobu, jazykové kurzy a mnoho dalších výhod.

Zaujala Vás nabídka a hledáte novou výzvu? Neváhejte se OZVAT!

KONTAKT

Adam Pastyřík
adam.pastyrik@manpower.cz
+420 725 807 307