Hledáme webmastera v Olomouci!

Obor: IT vývoj,
Lokalita: Olomoucký,
Město: Olomouc

Pro významnou českou firmu z Olomouce a lídra trhu ve svém oboru hledáme zkušeného webmastera, který se stane nedílnou součástí společnosti.

Máš zkušenosti se správou webu a grafikou?

HTML a CSS zvládáš bez sebemenších problémů?

SQL a XML ti taky nejsou cizí?

Vyznáš se v Google Analytics, AdWords a Tag Manager?

Máš zkušenosti se srovnávači zboží a SEO?

No, tak to hledáme právě tebe!

POPIS POZICE

O co jde?

  • Budeš se starat o web a spravovat jeho jazykové mutace, testovat a provádět úpravy.
  • Budeš zodpovědný za přenos dat mezi eshopem a IS a budeš nápomocen klientům při řešení technických obtíží.
  • Taky se budeš podílet na tvorbě mailingových kampaní a dohlížet na online reklamu.

Ten správný webmaster by měl mít alespoň SŠ vzdělání, prokazatelné zkušenosti s tvorbou a správou webů a taky zkušenosti s AdWords, Analytics a Tag Manager.

Ideální bude i zkušenost se SEO a s fungováním srovnávačů zboží.

Důležitá je taky otevřená mysl, ochota učit se novým věcem, týmový duch a analytické myšlení.

NABÍZÍME

Za tvou práci ti nabídneme adekvátní mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a možnost profesního růstu společně s celou firmou!

Zaujala tě nabídka a hledáš novou výzvu? No tak se OZVI!

KONTAKT

Adam Pastyřík
adam.pastyrik@manpower.cz
+420 725 807 307