Hledáme technika 3D měření!

Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Olomoucký,
Město: Prostějov

Pro významnou společnost v oboru automotive hledáme nového kolegu na pozici TECHNIK 3D MĚŘENÍ.

Máte schopnost rychle a efektivně řešit problémy?

Manuální zručnost Vám není cizí a máte prostorovou představivost?

Jste pečlivá osobnost s důrazem na detail?

Pak hledáme právě Vás!

POPIS POZICE

Hlavní náplní vaší nové práce bude měření na 3D měřícím stroji a příprava plánů měření pro CNC řízení 3D měřícího stroje.

Budete zodpovídat také za provádění interních kalibrací měřících a zkušebních prostředků včetně dokumentace.

Výsledky testů poté převedete do podoby protokolů a ty odprezentujete kolegům.

Abyste uspěli, potřebujete mít SŠ vzdělání technického směru a musíte mít znalost čtení výkresové dokumentace.

Velkou výhodou budou zkušenosti v oblasti 3D měření.

Nutné jsou také základy angličtiny či němčiny, ochota pracovat na ranní/odpolední směny a orientace v MS Office.

NABÍZÍME

Za vaši práci Vám nabídneme odpovídající mzdové ohodnocení a skvělé benefity – příspěvek na stravování, příspěvky na zdravotní péči, sportovní aktivity, zvýhodněné volání i pro rodinu, kariérní rozvoj a možnost růstu a další.

Zaujala Vás nabídka a hledáte novou výzvu? Neváhejte se OZVAT!

KONTAKT

Adam Pastyřík
adam.pastyrik@manpower.cz
+420 725 807 307