Obchodně technický zástupce pro Východní Čechy

Obor: Obchod, Výroba a vývoj,
Lokalita: Středočeský, Královéhradecký, Pardubický,

POPIS POZICE

Pro výrobní společnost pohybující se v oblasti strojírenství hledáme vhodného kandidát na pozici Obchodně technického zástupce pro Východní Čechy.

Jaká bude Vaše náplň práce?

– Rozvíjet obchodní aktivity ve svěřeném regionu Východních Čech
– Budete pečovat o stávající zákazníky, ale i vyhledávat nové
– Pro nové zákazníky budete nejen obchodním zástupce ale i technická podpora
– Pracovat bude převážně na HomeOffice

PROFIL KANDIDÁTA

Co od Vás očekáváme?

– Min. SŠ vzdělání technického směru
– Anglický nebo Německý jazyk na komunikativní úrovni
– Uživatelskou znalost PC

NABÍZÍME

Co Vám nabízíme?

– Společnost s dlouholetou tradicí
– Propracovaný systém benefitů (Dovolená navíc, Stravenky, Příspěvky na penzijní
připojištění, vzdělávání, telefon a notebook je samozřejmostí)
– Automobil i k soukromým účelům

KONTAKT

Kateřina Jiráčková
katerina.jirackova@manpower.cz
+420 733 165 054