Zkušený řidič VZV / manipulant. Mzda od 25 000,-

Obor: Doprava a logistika, Manuální práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Ústecký,
Město: Teplice

Využijte příležitost pracovat v silné společnosti působící v Teplicích, která se zabývá výrobou komínových systémů a může Vám nabídnout 70 let zkušeností na trhu.

POPIS POZICE

V současné době hledáme zkušené skladníky s platným evropským průkazem obsluhy MV – skupina A, D – podmínkou!

PROFIL KANDIDÁTA

Manuální zručnost

Ochotu pracovat (přesčasy – vše placené)

Praxe se čtecím zařízením vítána

Zkušenosti na pozici skladníka

Zodpovědný přístup k práci

Platný evropský průkaz obsluhy MV – skupina A, D – podmínkou

Fyzická zdatnost

Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

NABÍZÍME

Smlouvu na HPP

Odpovídající platové a motivační platové ohodnocení

Stravenky

5 týdnů dovolené

Příspěvek na zdraví, sport a kulturu

Další benefity

Pokud Vás naše nabídka zaujala , zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis v ČJ.

Těšíme se na Vaši reakci!

KONTAKT

Michaela Pavlíčková
michaela.pavlickova@manpower.cz
+420 703 865 349