SERVISNÍ TECHNIK – ELEKTRO

Obor: Elektro a automatizace,
Lokalita: Liberecký,

Rádi cestujete a nevadí Vám časté služební cesty?

Chcete pracovat ve společnosti, která vyrábí a pečuje o jedinečné stroje pro jedinečné zákazníky?

Máte elektro vyhlášku paragraf 6 a nebojíte se samostatné práce?

Hledáme servisního technika s pokročilou znalostí angličtiny!

POPIS POZICE

Na této pozici budete zajišťovat oživování strojů a jejich následné testování, navrhovat testy podle zadání funkčnosti stroje od zákazníka a provádět zkoušky správnosti zapojení a funkcí stroje.

Pozice obnáší časté služební cesty nejčastěji v zahraničí. U našich klientů budete zprovozňovat nově dodané stroje, školit obsluhu a zajišťovat servis v případě poruch.

PROFIL KANDIDÁTA

Hledáme kandidáty, kteří:

– mají znalost v oblasti elektra – vyhláška 50 – paragraf 6,

– ovládají AJ na pokročilé úrovni – komunikace se zahraničními klienty,

– mají zkušenosti na obdobné pozici,

– jsou manuálně zruční, samostatní a pečliví…

NABÍZÍME

Nabízíme:

– přátelský kolektiv, odborné zaučení,

– možnost cestovat a poznávat v rámci služebních cest nové země a kultury (Indie, Čína, Mexiko, USA…),

– odborné a jazykové vzdělání,

– dotované obědy, týden dovolené NAVÍC,

– zvýhodněný mobilní tarif i pro členy rodiny a mnoho dalšího.

Získejte bližší informace a posílejte své CV na anna.hladikova@manpower.cz

KONTAKT

Anna Hladíková
anna.hladikova@manpower.cz
+420 727 942 189