KOORDINÁTOR TZB

Obor: Služby, Stavebnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Máš několikaletou zkušenost s technickým zabezpečením budov a vedením lidí?

Pokud ano, tak potom si to Ty, koho hledáme!

Náš klient, poskytovatel vysoce kvalitních služeb v oblasti architektury, projektového inženýrství a řízení staveb, hledá do svého pražského týmu KOORDINÁTORA TZB.

POPIS POZICE

• Samostatné řízení lidí a koordinace projektantů – subdodavatelů na konkrétním projektu
• Příprava podkladů pro cenové nabídky
• Výběr projektantů pro nové projekty
• Zodpovědnost za řízení zpracovaní projektové dokumentace subdodavatelů

• Vysokoškolské vzdělání architektonického nebo stavebního směru
• Min. 3 roky praxe v projektování pozemních staveb
• AUTOCAD, MS Office – aktivní znalost
• REVIT výhodou
• AJ na komunikativní úrovni
• ŘP B
• Obchodní dovednosti
• Časová flexibilita

NABÍZÍME

• Zajímavé finanční ohodnocení
• Zázemí významné společnosti
• Flexibilní pracovní doba
• Odměny z hospodářských výsledků zakázek
• Zaměstnanecké benefity

Pokud Tě táto pracovní nabídka zaujala, tak nám pošli svůj životopis na lubomira.rybosova@experis.cz.

KONTAKT

Lubomíra Rybošová
Lubomira.Rybosova@experis.cz