KONSTRUKTÉR – ČESKÁ LÍPA

Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Liberecký,
Město: Česká Lípa

INOVACE, MODERNÍ TECHNOLOGIE a PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ!

Je to přesně to, co hledáte?

Pro jednu z předních českých společností se sídlem v České Lípě hledáme kandidáta na pozici KONSTRUKTÉR.

DO SVÝCH ŘAD PŘIVÍTÁME TAKÉ NADŠENÉ ABSOLVENTY!

POPIS POZICE

Co bude náplní Vaší práce:

– návrh a realizace konstrukčních řešení výrobku,

– návrhy technického řešení ve spolupráci s obchodním oddělením,

– zpracování a kompletace výrobní technické dokumentace,

– zodpovědnost za změnová řízení…

PROFIL KANDIDÁTA

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

– SŠ/ VŠ vzdělání ideálně technického zaměření,

– zkušenosti z oblasti konstrukce, znalost technické dokumentace,

– AJ na komunikativní úrovni,

– znalost 3D CAD software (SolidWorks, Solid Edge),

– ŘP. skup. B…

NABÍZÍME

Nabízíme uplatnění v české, moderní a rozvíjející se společnosti.

U našeho klienta naleznete:

– perspektivní a zajímavou pozici,

– motivující finanční ohodnocení,

– širokou škálu benefitů,

– moderní technologie,

– profesní růst v rámci celé společnosti a mnoho dalšího.

KONTAKT

Anna Hladíková
anna.hladikova@manpower.cz
+420 727 942 189