SEŘIZOVAČ

Obor: Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Královéhradecký,

POPIS POZICE

Skvělá příležitost pracovat v moderním výkonném provozu!!!

Pro automotive společnost hledáme z důvodu rozšiřování týmu kandidáty na pozici SEŘIZOVAČ!

Náplň práce:

– seřizování provozních zařízení a robotických pracovišť

– údržba těchto zařízení

– práce na 3 směny

– SŠ/ÚSO ve strojírenském oboru (mechanik, údržbář, elektro)

– zkušenosti na obdobné pozici jsou pro Vás výhodou, nikoliv podmínkou – rádi zaučíme i šikovného absolventa!!!

– aktivní přístup k práci

NABÍZÍME

– odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností

– 5 týdnů dovolené

– zvýhodněný mobilní tarif pro celou rodinu

– bonusy za splnění docházky

– příspěvek na stravování

– možnost dalšího odborného profesního růstu

Vhodné i pro absolventy!

Nástup možný ihned!

Pokud se chcete dozvědět více, zašlete mi svůj životopis!!!

KONTAKT

Barbora Sýkorová
barbora.sykorova@manpower.cz