PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ

Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Středočeský,
Město: Čáslav

Pro společnost zabývající se tlakovým litím AlSi slitin se sídlem v Čáslavi hledáme kolegu do týmu na pozici PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ

POPIS POZICE

– příprava, plánování a zavádění nových projektů do výroby
– tvorba flow chartů výroby, procesní FMEA a spolupráce na tvorbě kontrolních plánů
– vyhodnocování nákladů na projektech
– odpovědnost za vzorkování
– spoluodpovědnost za aplikaci nových, moderních procesů a technologií do výroby
– spolupráce s obchodním oddělením při přípravě podkladů pro poptávkové řízení
– aktualizace výkonových norem

PROFIL KANDIDÁTA

– vzdělání SŠ/VŠ technického směru
– anglický jazyk slovem i písmem
– zkušenosti s řízením projektů ve strojírenském oboru
– tvorba technické dokumentace
– organizační schopnosti
– schopnost analytického řešení přímo ve výrobě
– časová flexibilita, řidičský průkaz B

NABÍZÍME

– zázemí nadnárodní, moderní a dynamicky se rozvíjející společnosti
– flexibilní pracovní doba
– 5 týdnů dovolené
– roční valorizace platu
– dotované závodní stravování
– možnost kariérního růstu
– účast na projektech významných zákazníků z automobilového průmyslu
– odborná školení i v zahraničních pobočkách
– firemní akce

KONTAKT

Šárka Hajšmanová
sarka.hajsmanova@manpowergroup.cz
+420 727 810 501