Hledáme ČKAIT!

Obor: Stavebnictví,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Chcete pracovat ve stavební společnosti s charakterem významné firmy s celorepublikovou působností?

Stavební společnost a dlouholetou tradicí se sídlem v Brně, hledá do svého týmu nového kolegu na pozici STAVBYVEDOUCÍ PRO SUCHOU VÝSTAVBU.

POPIS POZICE

– koordinace a řízení prací
– komunikace se subdodavateli a investorem
– odpovědnost za hospodářský výsledek staveb
– zodpovědnost za BOZ A PO

– VŠ/SŠ vzdělání stavebního směru, nejlépe pozemní stavitelství
– 3letou praxi na pozici stavbyvedoucího PODMÍNKOU!
– zkušenosti v oblasti řízení, koordinace a kompletace staveb ze sádrokartonů
– autorizace v oboru pozemní stavby výhodou
– znalost práce na PC
– řidičský průkaz sk.B , ochota cestovat po celé ČR
– flexibilitu, odpovědnost a komunikativnost

NABÍZÍME

– odpovídající finanční ohodnocení
– smlouva na HPP
– příspěvek na stravování
– mobilní telefon
– automobil k soukromým účelům

KONTAKT

Lucie Jiráčková
lucie.jirackova@manpower.cz