´

Práce s ubytováním

Obor: Manuální práce,
Lokalita: Vysočina,
Město: Jihlava

Chcete pracovat ve společnosti, která si váží svých zaměstnanců a k tomu získat ubytování a spoustu dalších benefitů? Nyní máte možnost. Do výrobního týmu rádi přijmeme nové kolegy (kolegyně), kteří budou pro náš tým přínosem. 

POPIS POZICE

Vaším úkolem bude práce na montážní lince, kde budete kompletovat výrobky a budete zodpovědný za jejich kontrolu, nebo budete manipulovat a začišťovat plastové výlisky. Budete pracovat ve 3 směnném provozu.

 

PROFIL KANDIDÁTA

Profil kandidáta:

Je Vám alespoň 18 let? Jste spolehlivý, zodpovědný a manuálně zručný? Nevadí Vám pracovat na směny? Pokud jsou Vaše odpovědi na otázky ANO, tak právě Vás hledáme.

 

 

NABÍZÍME

Nabízíme Vám možnost pracovat v Jihlavě s výdělkem kolem 19.000,- Kč/měs. v čistém, pokud k základu dáte i nějaký přesčas můžete se vyšplhat i přes 20.000,- Kč/měs. v čistém. Dále Vám nabízíme 13. plat, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování (noční směna má jídlo zdarma). V případě, že jste z větší vzdálenosti, můžeme Vám nabídnout ubytování zdarma, popř. příspěvek na ubytování ve výši 4.000,-/měs. Pokud budete dojíždět ze vzdálenosti větší jak 30 km od pracoviště, nabídneme Vám příspěvek na dopravu ve výši 1.000,-/měs. a mnoho dalších benefitů.

KONTAKT

Petra Březinová
petra.brezinova@manpower.cz

  Doporuč kamaráda a získej 3.000 Kč