´
ManpowerGroup

Informační asistent na Letišti Praha-NÁSTUP IHNED!!

Obor: Doprava a logistika,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Máte zájem o brigádu na místě, kde to žije? Baví Vás se setkávat s lidmi ze všech koutů světa? Tak to pro Vás máme dobrou zprávu – Letiště Václava Havla právě nabírá nové členy do svého týmu. A nejedná se o ledajakou pozici! Na Vás bude, abyste podávali jasné informace a instrukce cestujícím, které povedou k jejich spokojenosti. Protože spokojenost cestujících vede k tomu, že se do naší krásné země opět rádi navrací a tím pádem máte i vy šanci si hezky vydělat ☺

POPIS POZICE

Jste v přímé kontaktu s cestujícími, kterým budete poskytovat informace a rady. Dále budete usměrňovat provoz v terminálech a koordinovat fronty cestujících , aby byl zajištěn plynulý chod.

PROFIL KANDIDÁTA

Jedná se o letiště, tedy o místo, kde se budete setkávat převážně s cestujícími z jiných zemí – tudíž potřebujeme, abyste byli schopni se dohovořit anglicky (nejlépe na úrovni B2). A samozřejmostí je trestní bezúhonnost ☺

NABÍZÍME

Za Vaše příjemné vystupování a chuť pracovat nabízíme hodinovou mzdu 110/120 Kč. Čeká Vás flexibilní brigáda, jelikož výběr dnů i směn je ponechán čistě na Vás (směny v délce 4 hod – 10 hodiny).

Tak neváhejte a přidejte se do našeho týmu ☺ Zašlete mi svůj životopis na e-mail: daniela.vejvodova@manpower.cz , budu Vás co nejdříve kontaktovat!

KONTAKT

Daniela Vejvodová
daniela.vejvodova@manpower.cz

  Doporuč kamaráda a získej 3.000 Kč