Elektrikář – náborový příspěvek 20.000,-!!!

Obor: Elektro a automatizace,
Lokalita: Středočeský,
Město: Ovčáry

Vyhovuje Vám jednosměnný provoz?

Rádi pracujete v příjemném prostředí s dobrou partou lidí?

Baví Vás u práce přemýšlet?

Pro nadnárodní společnost v Kolíně, která vyrábí chladicí a klimatizační jednotky hledáme zkušené elektrikáře, ale i šikovné absolventy.

POPIS POZICE

– Montáž elektro komponentů a jejich propojování vodiči

– Čtení z technické dokumentace

PROFIL KANDIDÁTA

– SOU/SŠ elektrotechnického směru

– Vyhláška č. 50/1978 Sb. §6 a více

– Zkušenosti ze strojírenské výroby výhodou

– Znalost čtení technické dokumentace elektrických rozvaděčů nebo elektrorozvodů vítána

– Zkušenost s výrobou kabelových svazků

– Samostatnost a pečlivost

NABÍZÍME

– Motivující mzdové podmínky

– Týden dovolené navíc

– Příspěvek na penzijní/životní připojištění, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní akce

– Možnost osobního a profesního rozvoje

– Smlouva na dobu neurčitou

– Nástup možný ihned

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000KČ

Náborový příspěvek bude vyplacen ve 2 splátkách takto:
• 10 000 Kč po uplynutí zkušební doby v délce 3 měsíců.
• 10 000 Kč po uplynutí 6 měsíců od nástupu do zaměstnání.
Nárok na náborový příspěvek nevzniká v případě neomluvené absence, porušování pracovních povinností, anebo nepřítomnosti v zaměstnání překračující 80% z celkového fondu pracovní doby ve sledovaném období. Proplacení příspěvku proběhne vždy v nejbližší mzdě.

Pro získání bližších informací volejte Šárka Hajšmanová 727 810 501 nebo nás osobně navštivte na naší pobočce v Kolíně, Karlovo nám.75 (vedle prodejny Baťa).

KONTAKT

Šárka Hajšmanová
sarka.hajsmanova@manpowergroup.cz
+420 727 810 501