TPCA

Operátor výroby pracoviště Kolín Ovčáry

Obor: Auto – moto, Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Lokalita: Středočeský,
Město: Kolín

Pojďte s námi sestavit auta.

Staň se naším zaměstnancem.

Volné víkendy a nejsou noční směny.

Hledáme kandidáty a kandidátky na pozici OPERÁTOR VÝROBY.

POPIS POZICE

Náplň práce:

Práce ve výrobě – lisovna, svařovna, lakovna, montáž, logistika

PROFIL KANDIDÁTA

Požadujeme :

zručnost a flexibilitu

praxe ve výrobě není podmínkou

fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav

NABÍZÍME

Pracoviště Kolín Ovčáry

Nabízíme :

průměrná mzda pracovníka 28 500 Kč/měsíc

nástupní plat – základ : 22 500 Kč/měsíc, od 4. měsíce 24 470 Kč/měsíc

bonusový systém za docházku – měsíčně 1958 Kč

bonusový systém za výkon – měsíčně od 612 – do 3181 Kč

příplatek za práci v noci nejméně 15 Kč/hod nebo 10 % hodinového průměru

příplatek za práci o víkendu 15 % hodinového průměru

výrobní sobota navíc 800 Kč

bonus za mimořádné směny 800 Kč

práce ve svátek 800 Kč příplatek

firemní bonusy 3 x ročně ( minimální garantovaná výše 23 000 Kč )

závodní stravování – 50 % hrazené

5 týdnů dovolené

nadstandartní lékařská péče

pracovní oblečení, obuv

firemní akce

zajištěné ubytování s příspěvkem

KONTAKT

Alena Chocholatá
Alena.Chocholata@manpower.cz
+420777806412

Zavřít