Manažer výroby (TZB – klimatizace a topení)

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Elektro a automatizace, Výroba a vývoj,
Kraj: Jihočeský,

Hledáme zkušeného manažera, který by vedl celou divizi výroby.

POPIS POZICE

Na této pozici budete zodpovídat za komplexní řízení určitého úseku, obchodně vyjednávat nové zakázky, řídit je a vést svůj tým. Svou iniciativou přispějete k tvorbě nových přístupů a koncepcí.

PROFIL KANDIDÁTA

– Vzdělání technického směru – TZB nebo elektro

– Praxe na vedoucí pozici, manažerské dovednosti, projektové řízení

– Praktické zkušenosti v oblasti vzduchotechniky

– Obchodní zkušenosti zejména v oblasti získávání zakázek

– Znalosti ekonomiky podniku

– Ochota cestovat po celé ČR

– Komunikativní znalost AJ nebo NJ

– ŘP sk. B

NABÍZÍME

– Manažerskou pozici ve stabilní dynamické společnosti

– Moderní pracovní prostředí

– Nadstandardní finanční ohodnocení + prémiová složka mzdy (podíl na zisku)

– Osobní automobil i k soukromému užití

– Možnosti profesního i osobního rozvoje

– Zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravné, týden dovolené navíc, firemní akce, a další)

– Nástup ihned

KONTAKT

Marie Valentová
marie.valentova@manpower.cz
+420 727 924 395