TPCA

ZVÝŠENÁ NÁSTUPNÍ MZDA A JEŠTĚ LEPŠÍ PODMÍNKY V TPCA KOLÍN!

Obor: Auto – moto, Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský, Jihočeský, Plzeňský, Karlovarský, Ústecký, Liberecký, Královéhradecký, Pardubický, Vysočina, Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský, celá ČR, zahraničí,
Město: Kolín

Kolín je krásné moderní město, kde najdete nejen kulturní a sportovní vyžití, ale i super práci v automobilce TPCA. Jsme jeden z předních zaměstnavatelů na českém trhu práce. Získáte u nás nadstandardní podmínky a ubytování, ať jste z jakéhokoli koutu ČR. Pojďte se i Vy na vlastní kůži přesvědčit, že Kolín je to správné místo pro život.

POPIS POZICE

Práce snů v automobilce budoucnosti čeká právě na Vás!

Pokud jste i Vy správný “autonadšenec”, jistě se rád připojíte do týmu TPCA. Náplní Vaší práce bude výroba dílčích částí automobilu a jejich kompletace. Pokud nemáte žádné zkušenosti, vůbec to nevadí. Máme připravený systém školení a nastavené postupy. Nemusíte se tak ničeho bát.

Montážní linka se nachází kousek od Kolína v obci Ovčáry. Pravidelně k nám jezdí MHD, která staví přímo před závodem.

PROFIL KANDIDÁTA

Pokud nemáte žádné zkušenosti, vůbec to nevadí. Máme připravený systém školení a nastavené postupy. Nemusíte se tak ničeho bát.

NABÍZÍME

Kromě super práce a nových přátel získáte:

– nástupní mzdu 22 500 Kč
– pravidelný výdělek až 30 600 Kč
– zaměstnanci jsou pro nás důležití. Ochotu se přestěhovat nebo dojíždět oceníme formou příspěvku ke mzdě navíc.
– ušetříte i díky dotovanému závodnímu stravování, kdy Vás teplé jídlo vyjde na 27 Kč. V prostorách automobilky jsou též vybavené odpočinkové zóny s dotovanou kávou.
– máte rád dobrou hudbu? Každý rok pořádáme TPCA Beatfest a další firemní a teambuildingové akce, kde poznáte své kolegy a nadřízené i z jiného pohledu a odpočinete si.
– pro případ nemoci nadstandardní lékařskou péči včetně očkování, zubaře či fyzioterapie
– zdarma pracovní obuv a oblečení

… a hlavně život v jednom z nejlepších měst pro život – Kolíně. Hromady obchodů a restaurací, plavecký bazén, fotbalový a hokejový stadion, školy, školky, prostě všechno, co je pro spokojený život třeba. Po odpracování půl roku navíc můžete zažádat o městský byt.

Pojd’te se na vlastní kůži přesvědčit, jak super je práce v TPCA a život v Kolíně! Stačí, když mi zašlete Váš životopis na jiri.havranek@manpower.cz nebo mi zavoláte na 226 254 951. Když budete mít cestu kolem, můžete se též zastavit na naší pobočce na Karlově náměstí 75.

Už jste na ceště? Těšíme se na Vás!

KONTAKT

Jiří Havránek
jiri.havranek@manpower.cz

  Doporuč kamaráda a získej 3.000 Kč