*** Projektový vedoucí v automotive ***

Obor: Administrativa, Auto – moto, Vyšší management,
Lokalita: Liberecký,

Jste přirozený vůdčí typ?

Máte rádi všechno výborně naplánované a zorganizované?

Máte praxi s vedením projektů v automotive?

Pokud k tomu všemu ještě hovoříte plynule německy, vypadá to, že je tato nabídka právě pro Vás!

Pro zajímavou firmu působící v automotive hledáme zajímavé kandidáty na pozici

PROJEKTOVÝ MANAŽER

POPIS POZICE

– příprava a vedení nových projektů

– vedení technických jednání se zákazníkem v rámci projektů

– vedení projektového týmu a správy akčních plánů

– příprava podkladů pro realizaci investic

– zajištění a návrh montážních přípravků ve spolupráci s odd. technologie a výroby

– poptávky měřících přístrojů a přípravků ve spolupráci s odd. měrového střediska

– zastřešení interních vzorkování

– participace v procesu vzorování směrem k zákazníkům ve spolupráci se vzorkaři

– organizace schůzek FMEA

– provádět činnosti, které vyplývají ze stanovených cílů společnosti

PROFIL KANDIDÁTA

– VŠ/SŠ vzdělání strojírenského směru

– německý jazyk na pokročilé úrovni podmínkou, angličtina výhodou

– zkušenost s řízením projektů v automotive min. 3 roky podmínkou

– znalost Catia/ProEngineer

– schopnost samostatného rozhodování a jednání

– technické a analytické myšlení, organizační schopnosti

– schopnost argumentace a efektivní komunikace

– schopnost hledat nestandardní řešení

NABÍZÍME

– možnost podílet se na nových projektech dílů pro automotive

– perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující mezinárodní společnosti

– propracovaný systém školení a vzdělávání, jazykové kurzy

– možnost seberealizace a profesního růstu

– 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu

– pracovní poměr na dobu neurčitou

– platové ohodnocení dle zkušeností, 13. a 14. plat

KONTAKT

Lucie Lacková
Lucie.Lackova@manpower.cz
+420725858069