ManpowerGroup

Operátor – výroba motorů

Obor: Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Olomoucký,
Město: Olomouc

Hledáte nové zaměstnání? Chcete získat praxi ve strojírenství? Bavila by Vás práce u strojů a robotů? Pak hledáme právě Vás!

Perspektivní strojírenská společnost, sídlící v Olomouci-Holici, přijme nové kolegy na pozici OPERÁTOR VÝROBY ALTERNÁTORŮ A GENERÁTORŮ.

POPIS POZICE

Vaší činností bude obsluha strojů a robotů, kontrola kvality, montáž nebo další výrobní činnosti.

Máme pro Vás nachystaný ucelený systém zaškolení, aby Vás práce bavila a šla od ruky!

Práce je vhodná nejen pro absolventy!

Požadujeme po vás chuť pracovat, spolehlivost, manuální zručnost a možnost pracovat ve směnném provozu.

NABÍZÍME

Nabízíme vám skvělou mzdu 110 kč/hod + 18 % prémie/hod. Po zaučení možné navýšení.

Samozřejmostí jsou příplatky za odpolední a noční směny.

Férové jednání je na prvním místě – před nástupem do zaměstnání vám bude umožněna ukázka provozu.

Na místo výkonu práce je výborná dopravní dostupnost MHD.

Nabídneme vám i zvýhodněné stravování, takže nemusíte denně vařit 🙂

KONTAKT

Veronika Hanáková
veronika.hanakova@manpower.cz