International SOS tagline RGB lr

International SOS je největším a celosvětově nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotnické asistence, mezinárodní zdravotnické péče a bezpečnostních služeb a to pro více než 9,200 korporátních klientů s 66 milióny členy po celém světě.

 

 

 

 

 

INTERNATIONAL SOS ASSISTANCE V ČESKÉ REPUBLICE 

Historie společnosti International SOS Assistance v České republice sahá zpět do roku 1992, kdy byla založena společnost CS Assist Consult, která se v roce 1998 stala součástí International SOS Assistance.

Pražská pobočka, vedle Kuala Lumpur, má v rámci firmy jedinečné postavení. Reprezentujeme v rámci firmy Global Shared Services, tedy projekt zaměřený na zkvalitňování a zefektivňování vnitřních procesů a služeb.

Pomáháme tedy ostatním asistenčním centrům v Evropě, Americe, Africe a na Arabském poloostrově především s finančními, účetními a asistenčními službami. Naši zaměstnanci spolupracují s kolegy z celého světa při správě databáze poskytovatelů zdravotních, bezpečnostních a dalších vybraných služeb (concierge servis). Dále připravují podklady pro lokální evropská marketingová oddělení.

Z důvodu rostoucích požadavků na kvalitu a rozsah poskytovaných asistenčních služeb ze strany našich zákazníků, vyvíjíme společně s nimi nová řešení umožňující další zkvalitnění jejich služeb.

 

Žádné nabídky nejsou právě teď k dispozici.

 

Jsem zástupce generálního ředitele, jmenuji se Míša Jankechová a toto je můj příběh.

Před 5 lety jsem byla oslovena personální agenturou, zda bych zde chtěla pracovat. Před pohovorem jsem si na internetu zjišťovala, co to obnáší a co jsem zjistila, mě zaujalo a hlavně setkání přímo ve firmě a pochopení toto, co firma dělá, mě zcela nadchlo. Firma se zabývají poskytováním zdravotní a bezpečnostní asistence. Dříve jsem sama pracovně hodně cestovala a ne vždy to byly ‘standardní ‘ a úplně bezpečné destinace, dovedu tak ocenit to, co firma zajišťuje a jak pomáhá lidem v nesnázích. To co tato firma dělá, mi přišlo a stále přijde fajn.

 

Přečtěte si celý příběh Míši, která hledá nové kolegy...

 

 

My name is Misa Jankechova a I work for Intl SOS since 2011 , now I am in the position of Assistant General Manager for Finance and Sales Services and this is my story.

5 years ago, when I was addressed by a recruitment agency whether I am interested in the position of Billing Manager, the name of the company International SOS did not ring a bell to me. So I had to search the Internet before the interview to find out more. I learnt that the core biz of the company is health and security assistance. As I myself had travelled a lot before – and not always was it to “safe” destinations – I got very interested. I liked it then and I like it still.

Read Misa´s succes story and find new job...

NEVÍTE SI RADY A POTŘEBUJETE PORADIT? JSME TU PRO VÁS

MANPOWER (Centrála)

Na Florenci 2116/15

110 00 Praha 1

 ico mail headoffice@manpower.cz
 ico tel +420 242 499 370 - centrála