JirkaBernat

Jirkovi je 22 let a je studentem vyšší odborné školy. Manpower kontaktoval s žádostí o možnost vykonání odborné praxe, kterou si v rámci výuky musel sám najít. Stáž mu samozřejmě byla poskytnuta, navíc v jejím průběhu dostal nabídku stát se součástí pracovního týmu společnosti Manpower.             Jiří is 22 years old and he attends college. He contacted Manpower because he wanted an internship, which is compulsory for students of his school. Of course we provided an internship to him. Additionally, during this time, we asked him to became a part of our team in Manpower! 
     

,,Studuji personální řízení a máme ve škole povinnou dvouměsíční stáž, kterou si musíme sami zařídit. Chtěl jsem získat praxi v oboru, proto jsem kontaktoval Manpower.

Bleskově jsme se s HR oddělením domluvili na poskytnutí stáže, kdy jsem měl možnost poznat fungování společnosti z více pohledů – začal jsem prací na pobočce, poté se přesunul na centrálu a nějaký čas strávil i v účtárně.

Právě během stáže na centrále mi byla nabídnuta práce v marketingovém oddělení společnosti, kterou jsem přijal a nastoupil, takže můžu sbírat zkušenosti už v průběhu studia. 

V současnosti působím jako Marketing Coordinator, kdy poskytuji podporu kolegům – zpracováváme vzhled letáků, připravujeme různé propagační akce a materiály, ale do mých kompetencí patří také například správa profilů konzultantů na internetových portálech, které využíváme.

Práce mě moc baví, protože díky různorodosti požadavků není žádný den stejný. Navíc mám super kolegy, kterých se mohu kdykoliv na cokoliv zeptat a rádi mi poradí.''

 

Jiří himself says: ,,I study HR management and we have a compulsory internship at our school. It should take two months and we have to manage it by ourselves. I wanted to gain some experience in the field of what I am studying, so I contacted Manpower.

With HR department, we managed my internship really quickly. I had an opportunity to know the company from more different views ‐ I had begun with the work in branch office, also at headquarters and I also spent some time at accounting office.

Right during my headquarters stage I was told that I could work in the marketing office and I was very pleased to do it!

Now I can gain some real experience during my last year in school. I work at the position of Marketing Coordinator and I provide support to my colleagues – our bussiness is graphics, but also PR events and other stuff.

My job is also to create profiles for our employees who needs access to job‐offering portals that we use. I really enjoy my job – every day is different! Also I have great colleagues and I am not afraid to ask them for help, because I know that they will help me gladly and for sure.

 

 

 

"V současnosti působím jako Marketing Coordinator, kdy poskytuji podporu kolegům – zpracováváme vzhled letáků, připravujeme různé propagační akce a materiály, ale do mých kompetencí patří také například správa profilů konzultantů na internetových portálech, které využíváme."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NEVÍTE SI RADY A POTŘEBUJETE PORADIT? JSME TU PRO VÁS

MANPOWER (Centrála)

Na Florenci 2116/15

110 00 Praha 1

 ico mail headoffice@manpower.cz
 ico tel +420 242 499 370 - centrála