Pracovat pro Manpower jsem začala jako stážistka. Škola, kterou studuji, dává studentům povinnost účastnit se každý rok stáže v délce dva měsíceV půlce zimního semestru jsem si v učebně naší školy poslechla přednášku o Manpower, kterou vedly dnes už mé kolegyně z oddělení HR. Rozhodnout se, kam napíšu žádost o stáž, nebylo tedy tak těžké.

Naty

Za nějakou dobu jsem už seděla na centrále a poslouchala, jak bude má stáž probíhat. První týden jsem sledovala, jak to chodí na HR. Součástí tohoto týdne byla také práce pro marketingové oddělení, ve kterém jsem nakonec zůstala.

Následoval týden na pobočce.

Ruch, neustálá komunikace se stále přicházejícími uchazeči o práci, administrativní činnosti, odesílání a přijímání pošty, nábory – to je jen malý střípek z každodenních činností pracovníků pobočky.

Poslední dva týdny stáže jsem strávila na mzdové účtárně, kde jsem pomáhala s administrativou – roztřídit smlouvy, seřadit je podle abecedy a zařadit do správných šanonů. Někomu tato práce připadá nudná, já jsem ji dělala ráda - viděla jsem, že mzdové účetní na tyto drobné úkoly nemají moc času a já jsem jim alespoň trochu ulehčila práci.

Jak už jsem zmínila, zůstala jsem na oddělení marketingu. Přidávám články na interní web, zpracovávám různé analýzy, sbírám reference ... spousta mých dalších povinností přichází s chodem organizace. Zajímavé a neustále se měnící úkoly, práce v moderním prostředí Living Office a skvělý kolektiv – to je Manpower!


Nerozhodným studentům doporučuji, aby si pro svou stáž vybírali organizace, ve kterých by chtěli pracovat. Nikdy nevíte, co vám osud přivane do cesty a můžete být, stejně jako já, osloveni s nabídkou pracovní příležitosti.

 

Žádné nabídky nejsou právě teď k dispozici.

 

 

NEVÍTE SI RADY A POTŘEBUJETE PORADIT? JSME TU PRO VÁS

MANPOWER (Centrála)

Na Florenci 2116/15

110 00 Praha 1

 ico mail headoffice@manpower.cz
 ico tel +420 242 499 370 - centrála