Nejprve jsem pracoval přes Manpower, později jsem se stal kmenovým zaměstnancem automobilky  
     
Andrej Ondrus SA-fb     

"Pracuji s nejmodernějšími svářecími stroji, které dělají naprosto precizní sváry. Pokaždé když vidím nejnovější model, tak vím, že toto auto opravdu hodně vydrží. Kdo by to mohl vědět lépe, než já."

 

"I work with the most advanced  welding machines, that make absolutely precise welds. Every time I see the latest car model, I know that this car is really able to take  a lot. Who could know better than me."

 

     

Již od roku 2011 pracuji u největšího českého výrobce aut ve svařovně.

Díky pracovní příležitosti od společnosti Manpower jsem obdržel nabídku stát se kmenovým zaměstnancem automobilky na pozici seřizovače svářecí linky.

Pracuji s nejmodernějšími svářecími stroji, které dělají naprosto precizní sváry. Pokaždé když vidím nejnovější model, tak vím, že toto auto opravdu hodně vydrží.

Kdo by to mohl vědět lépe, než já!

 

I work at the Czech Republic's largest car manufacturer in the welding shop since 2011.

Thanks to the job opportunity provided to me by Manpower company I received an offer to become a regular workforce  of the car company as a pre-setter on welding lines.

I work with the most advanced  welding machines, that make absolutely precise welds. Every time I see the latest car model, I know that this car is really able to take  a lot.

Who could know better than me!

   

 

Žádné nabídky nejsou právě teď k dispozici.
   
NEVÍTE SI RADY A POTŘEBUJETE PORADIT? JSME TU PRO VÁS

MANPOWER (Centrála)

Na Florenci 2116/15

110 00 Praha 1

 ico mail headoffice@manpower.cz
 ico tel +420 242 499 370 - centrála