Radek Jakubec O2-UL DK

"Začal jsem na juniorské pozici a postupně kariérně rostl až na Specialistu péče o firmy a veřejnou správu."

"I started at a junior position, and gradually advanced up to the position of the Company and Public Administration Support Specialist."

 

Ve společnosti O2 Czech Republic pracuji s půl roční přestávkou pátým rokem.

Začal jsem zde na juniorské pozici a postupně kariérně rostl až na Specialistu péče o firmy a veřejnou správu.

Na práci mě nejvíc baví kontakt s lidmi, ten pocit, když jim mohu pomoci a oni jsou spokojení. Svůj hlavní přínos vidím ve spokojenosti zákazníků při řešení jejich problémů. Každý den se setkávám s něčím novým a každý zprvu neřešitelný problém je pro mě výzvou.

Co mám na práci nejraději? Skvělý kolektiv – partu, na kterou se mohu obrátit a spolehnout se na ni. Stojí za to se k nám přidat!

 

 

        

I have been working for the company of O2 Czech Republic for the fifth year already with a half year break.

I started here at a junior position, and gradually advanced up to the position of the Company and Public Administration Support Specialist.

Most of all I enjoy contact with people in my current job, the great feeling, when I can help them and they are satisfied. I see my main benefit for the company in satisfaction of the customers in solving their problems. I encounter something new on every day basis and each initially unsolvable problem is a challenge for me.

What I like most about my work? The great team – a bunch of people who I can turn to and rely on. It worths to come and join us!

 

NEVÍTE SI RADY A POTŘEBUJETE PORADIT? JSME TU PRO VÁS

MANPOWER (Centrála)

Na Florenci 2116/15

110 00 Praha 1

 ico mail headoffice@manpower.cz
 ico tel +420 242 499 370 - centrála