Seřizovač – směnný provoz

Poslední aktualizace: 07. 06. 2022 | Jihočeský | Jindřichův Hradec | Plný úvazek

OBOR

Výroba a vývoj

MZDA

29000- 35000 Kč / měsíc

KONZULTANT

Marie Valentová

[email protected]

+420 727 924 395

Do výrobní společnosti v Jindřichově Hradci hledáme SEŘIZOVAČE do třísměnného provozu. Pozice je do kmene společnosti.

POPIS POZICE

  • práce ve třísměnném provozu na plný úvazek 37,5 hodin týdně
  • seřízení výroby na vstřikolisech Engel, Netstal, Arburg
  • změna výroby – výměna forem
  • seřízení výroby – automatizace
  • obsluha a krokování robotů – 3-osé, 6-osé
  • základní údržba strojů a zařízení, opravy
  • nastavení temperačních zařízení
  • nastavení sušení a dopravy granulátů vč. míchacího zařízení

PROFIL KANDIDÁTA

  • technické vzdělání
  • znalost vstřikování plastů výhodou
  • znalost obsluhy a základů programování robotů
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, týmová spolupráce, komunikativnost
  • vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, proaktivita

NABÍZÍME

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Výborný kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • Výše mzdy podle dosavadních znalostí a zkušeností + příplatky za směnnost
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Odměna za odpracovaná léta u společnosti
  • Zajištění dlouhodobého firemního vzdělávání, možnost osobního a profesního růstu
  • Perspektivu dlouhodobého zaměstnání

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.