VYHLEDÁVÁNÍ POZIC

Senior Nákupčí

Poslední aktualizace: 03. 01. 2022 | Liberecký | Liberec | Plný úvazekOBOR

Nákup a sourcing

BENEFITY

Částečný Home Office

Stravenky

Závodní stravování

Dovolená navíc

Flexibilní pracovní doba

Smlouva na dobu neurčitou

Příspěvek na penzijní připojištění

KONZULTANT

Michaela Horčičková

[email protected]

+420 727 846 106

Senior Nákupčí

Hledá se zkušený/á Nákupčí z výrobní společnosti s komunikativní znalostí anglického nebo německého jazyka. Nehledáme právě Vás? 

POPIS POZICE

Náplní práce bude převážně nákup náhradních dílů a jednoúčelových strojů pro automatizaci výroby. Budete vyhledávat nové dodavatele a komunikovat s nimi na denní bázi. Budete aktivně spolupracovat s centrálou v zahraničí, takže využijete své dosavadní znalosti anglického nebo německého jazyka. Nevyhnete se ani administrativě v rámci přípravy smluv a hodnocení dodavatelů. 

PROFIL KANDIDÁTA

Jako ideální kandidát máte zkušenost min. 3 roky z obdobné pozice ve výrobní společnosti. Pokud budete mít praxi z automotive, bude to velkou výhodou. Určitě se neobejdete bez komunikativní znalosti angličtiny nebo němčiny. MS Office by měl být Váš nejlepší kámoš a pokud máte zkušenost i s MS Dynamics (D365), budete ve značné výhodě.

NABÍZÍME

Na oplátku Vám nabízíme stabilní zaměstnání s finančním ohodnocením v závislosti na Vašich zkušenostech. Na všem je možné se domluvit. 🙂

V rámci benefitů určitě uvítáte možnosti práce z domova po zapracování, klouzavou pracovní dobu, příspěvek na stravování, cestovné, volnočasové poukázky, vánoční odměny, vzdělávací systém, týden dovolené navíc, odměny při nízkém počtu absencí a příspěvek na životní pojištění. 

 

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Zaujala Vás nabídka a rádi byste se o ní dozvěděli více? Zašlete mi Vaše CV přes odpovědní formulář. 

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě tedy v tzv. generickém maskulinu. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Michaela Horčičková
[email protected]
+420 727 846 106

Podobné nabídky

17.01. 2022

Back Office nákupu s maďarštinou

Nákup a sourcing

Plný úvazek

Liberec

06.01. 2022

Nákupčí s Aj a Nj

Nákup a sourcing

Plný úvazek

Liberec

03.01. 2022

Senior Nákupčí

Nákup a sourcing

Plný úvazek

Liberec

21.01. 2022

Manažer řízení zásob a logistiky – mimo automotive 🙂

Nákup a sourcing

Plný úvazek

Liberec